Funkcje kreatora stron AMP

Poznaj najważniejsze i najciekawsze możliwości naszego kreatora stron AMP. To idealne narzędzie do tworzenia szybkich, prostych, statycznych stron www.
STRONY AMP
Twoje strony są zbudowane w szkielecie Google AMP, który zapewnia im szybkie ładowanie oraz znak błyskawicy w mobilnych wynikach wyszukiwania Google.
APLIKACJA PWA
Twoja witryna może zachowywać się jak aplikacja internetowa PWA ( Progressive Web App) działająca na wszystkich platformach.
DARMOWY HOSTING
Stabilny i wydajny hosting wszystkich tworzonych stron w AMPjump
CERTYFIKAT SSL
Twoje strony posiadają certyfikat bezpieczeństwa (SSL) czyli zieloną kłódkę przy adresie URL, co pozytywnie wpływa na SEO.
PRZYJAZNE SEO
Masz dostępne narzędzia SEO, które pomogą Ci w osiągnięciu lepszych rankingów.
BRAK REKLAM
Twoja witryna w planie PRO jest bez żadnych reklam. Tylko Twoje treści.

Czym różni się kreator stron AMPjump od innych kreatorów?


1. PROSTOTA
Kreator jest bardzo łatwy w obsłudze, wręcz intuicyjny. Nie musisz mieć pomysłu na stronę, żadnego projektu, niczego nie przeciągasz, nie upuszczasz, nie mierzysz pikseli. Po prostu wypełniasz odpowiednie pola swoimi tekstami i dodajesz swoje zdjęcia. Możesz zmienić kolory, układy, fonty, wielkość elementów, a Twoja strona zawsze pozostaje czysta, lekka, szybka i responsywna.

2. JEDNA WERSJA STRONY
Tworzysz jedną wersję strony, która jest zarówno AMP jak i RWD. Nie zastanawiasz się czy jest na telefon, tablet, laptop czy komputer. Na każdym ekranie dobrze wygląda.

3. SZYBKOŚĆ
Twoje strony są po prostu szybkie! Zbudowane są w szkielecie AMPHTML polecanym przez Google na telefony. Strony AMP są średnio 4x szybsze niż zwykłe strony!

4. NAJLEPSZE PARAMETRY
Twoje strony mają świetne parametry jakościowe! W testach Lighthouse, GTMetrix czy PageSpeed Insight osiągają najwyższe wyniki (90-100). To rzadkość wśród stron zbudowanych w najpopularniejszych kreatorach.

5. NOWOCZESNOŚĆ
Twoja strona może się zachowywać jak progresywna aplikacja internetowa PWA. Po dodaniu jej na pulpit urządzenia będzie dostępna na wszystkich platformach, nawet bez dostępu do Internetu (offline).

6. PRZYJAZNE SEO
Twoja strona jest lekka, prosta w budowie, responsywna i łatwa w pozycjonowaniu dzięki licznym narzędziom SEO. Dzięki AMP jest w pełni zoptymalizowana na telefony, a Google AMP Cache pokazuje przy niej znak błyskawicy w mobilnych wynikach wyszukiwania.

7. POLSKI KREATOR
Kreator jest tworzony przez polską firmę, więc bez problemów uzyskasz wsparcie techniczne po polsku.

8. CENA
Kreator jest darmowy, zaczynasz od planu 0 zł bez zobowiązań i okresów próbnych. W dowolnym momencie możesz podłączyć swoją domenę, usunąć reklamy i korzystać z pełnej funkcjonalności a to kosztuje 36 zł miesięcznie.
Dowiedz się więcej o zaletach kreatora

Kreator przyspieszonych stron mobilnych AMP

Dzięki AMP otrzymasz większy ruch i większe zaangażowanie odwiedzających. W AMPjump tworzysz JEDNĄ wersję witryny na wszystkie urządzenia.